blueprint

TUV TURK

Çakmak Grup kalitesi ile 8 İlde Toplam 19 farklı muayane istasyonu ve hepsi profesyonel 350 personel ile müşterilerimizi kaliteli hizmetle buluşturuyoruz.

blueprint

EĞİTİM

TED Koleji, Türkiye'nin tarihine yön veren binlerce mezunuyla gurur duyan en köklü ve önde gelen eğitim kurumlarından biridir.Çakmak Grup bu kaliteyi Şanlıurfadaki vatandaşlarımızla buluşturuyor.

blueprint

TEKSTİL

Vakko, hazır giyim ürünleri üretimi ve satışı yapan Türkiyenin tekstil sektöründeki en büyük markalarından biridir. Modaya yön veren marka artık Çakmakgrup farkıyla Şanlıurfadaki vatandaşlarımızla buluşturuyor.

blueprint

SİGORTA

Sigorta acenteleriyle yapmış olduğumuz anlaşma doğrultusunda en kapsamlı ve uygun fiyatlı sigortayı Çakmak Grup güvencesiyle siz vatandaşlarımızla buluşturuyoruz.

blueprint

İNŞAAT

21 Dönüm üzerine 18.000 m2 kapalı alan, yarı olimpik yüzme havuzu, açık ve kapalı basketbol sahası, açık futbol sahası, 550 konferans salonu… Yapmış olduğu son yapıyla göz kamaştırıyor.

blueprint

TARIM

Güneydoğu Anadolu Bölgesi, Türkiye’nin yedi coğrafik bölgesinden biridir. En güneydoğuda yer alır. Sınır hattında bulunur. Yüz ölçümü küçüktür. Birkaç şehirden meydana gelmektedir. Ovalar, dağlar Türkiye geneli özellik göstermektedir.